PRO8106 Serisi PVC Profiller

Genel Özellikler

Pencerelerin fonksiyonlarını uzun vadede ve sorunsuzca yerine getirebilmesi ve mükemmel statik sağlaması amacıyla en son teknolojiler ile iyi düşünülmüş dizayn ve geometrinin birleşimidir. PRO8106 serisi pencere sistemi yenilikçi çoklu odacık geometrisine sahiptir ve mükemmel ısı yalıtımı, sessizlik ve güvenlik sağlar, estetiktir. Modern teknolojilerin birleşimi olan bu seri ortalamanın üzerinde özellikler sağlar. Mekânlarınızla bütünlük sağlar ve değer katar.

6 odacıklı ve 81 mm oturma genişliğine sahiptir. TPE contalı üretilmekte olup köşe kaynağı ile sızdırmazlık sağlar. Dekoratif ve kendinden contalı çıtalarıyla her zevke hitap edebilen kusursuz ve estetik dizayna sahiptir. Alüminyum eşik ve birçok yardımcı profili destekler, tüm projelerinizde kullanabileceğiniz fonksiyonel bir yapıdadır. Su tahliyesini kolaylaştıran özel eğime sahiptir. Tek tip destek sacı ve tek tip conta kullanabilme imkanı ile düşük stok maliyeti sağlar. Sineklik, panjur ve kepenk sistemleri ile uyum içerinde çalışabilmektedir. Yerli ya da yabancı tüm aksesuarlarla uyum gösteren dünya standartlarında mükemmel tasarıma sahiptir.

Estetik Özellikler

Zengin lamine ve renk seçeneği ile kişiselleştirilebilir, mekanınıza özel görünümler oluşturabilirsiniz. Pencerelerinize ahşap desenli lamine seçenekleri ile doğal bir görünüm verebilir ve antrasit ve gri gibi solid renkler ile de modern görünümler elde edebilir veya metalik gri ile alüminyum görünümlü pencerelere sahip olabilir, mekânlarınıza değer katabilirsiniz.

Çevre Dostu Pencere

Proline PVC Pencere ve Kapı Sistemleri ısı, ses ve gürültü yalıtımı sağlar, kolay bakım ve uzun ömür avantajlarının yanı sıra çevreye karşı duyarlı ve %100 geri dönüştürülebilir.

Teknik Özellikler

Profil Genişliği 81 mm
Odacık Sayısı 6
Conta Sayısı 2
Conta Tipi TPE Gri / Siyah
Çıta Çift Tırnaklı – TPE Contalı
Cam Kalınlıkları 24, 26, 32 mm
Standart TS 5358 – EN 12608-B Sınıfı
Isı İletkenlik Kat Sayısı Uf: 1.1 W/m2K
0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir