PVC Doğrama Nedir

PVC, petrol veya doğalgaz ile tuzdan imal edilen polimer bir üründür. PVC üründen üretilen doğramaya da PVC doğrama denilmektedir. PVC doğramanın üretildiği malzeme ne kadar kaliteli ve iyi ise PVC doğrama o kadar kaliteli olmaktadır. Kaliteli malzeme ve kusursuz işçilik ile ürettiğimiz PVC kapı ve pencere sistemlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Manisa PVC Doğrama firmamız en kaliteli malzeme ile kusursuz işçilik ile sizlere PVC doğrama alanında hizmet etmektedir. PVC doğrama ısı yalıtımı açısında çok avantajlı bir üründür. Son 30 yılın en çok kullanılan polimer ürün olan PVC pencere profili, kapı, panjur, sulama ve pis su boruları, duvar, yer ve çatı kaplama alanlarında inşaat sektöründe çok kullanılmaktadır. Ayrıca paketleme sanayinde şişe ve torba gibi çeşitli alanlarda kullanılabilmektedir.

PVC Doğrama Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evinizde veya işyerinizde PVC doğrama ürünler kullanıyorsanız uzun yıllar en iyi şekilde kullanabilmek için bazı hususlara dikkat etmeniz gerekir. Manisa PVC Doğrama olarak kullanım önerilerimiz şunlardır: PVC‘nin temizliğinin uygun şekilde yapılması önemlidir. Bol kimyasal içeren ağartıcı bileşen içeren temizleyiciler PVC de renk değişimi ve yıpranmalara sebep olur. Bu nedenle sabunlu su ile silmeniz gerekir. PVC üzerinde bulunan kireç, harç ya da boya gibi kirler kazınmadan silerek temizlenmelidir. PVC doğrama üzerinde terleme olmaması için iç mekân sıcaklığının 22 dereceyi geçmemsi gerekir. Su kullanılan ve buhar olan mutfakta PVC kullanılmışsa sık havalandırılması gerekir.

PVC Doğramanın Avantajları Nelerdir

PVC doğramanın en büyük avantajı ısı kaybını önlemesidir. PVC doğrama kullanılan ev ve işyerlerinde ısı kaybı az olduğundan yakıt maliyetti düzecektir. PVC doğrama pencerelerdeki ısı kaybı ahşaba göre %30-35 oranında daha azdır. Alüminyum doğramaya göre de %25-30 derece ısı kaybı PVC de daha azdır. Manisa PVC Doğrama ürünlerimiz üstüm kaliteli PVC den üretildiğinden ısı kaybınız düşer ve yakıt tüketiminiz azalır. PVC ürünler çevre dostu, uzun ömürlü ve estetik ürünlerdir. Firmamız tarafından en kaliteli PVC ile üretilen ürünlerimiz deneyimli personelimiz tarafından montajı yapılan uzun ömürlü yapı malzemeleridir. Müşteri memnuniyeti misyonumuzdur, PVC ürünler için hizmetinizdeyiz.

Manisa Pvc Doğrama Eşiksiz kapıları ile müşterilerine ayrı bir alternatif sunan avantaj serisi tek ve çift cam uygulamalarına imkan vermektedir. Avantaj serisi, zengin detay profilleri ve kaliteli aksesuarları ile Lüx serisinin tüm özelliklerini ekonomik avantajlar ile sunmaktadır. • 2.5 et kalınlığında 2 ve 3 odacıklı olup 50 mm’lik ana profil genişliğine sahiptir. 4 mm’den 20 mm’ye kadar tek ve çift cam uygulamalarına imkan verir. Manisa Pvc Doğrama • LÜX serinin diğer özelliklerine sahip olan AVANTAJ 3 seri, eşiksiz kapıları ile tüketiciye ayrı bir alternatif sunar. • Ayrıca AVANTAJ 2 serisi, AVANTAJ 3 serinin sahip olduğu tüm üstünlükleri 2 odacıklı ve daha ekonomik fiyat ayrıcalığıyla müşterilerinin beğenisine sunar.

ANAHTAR KELİME

manisa pvc doğrama, pvc doğrama manisa, pvc doğrama firması manisa, manisa pvc doğrama fiyat, manisa pvc doğrama telefon, pvc doğrama firmaları, plastik doğrama manisa, manisada plastik doğramacılar, en uygun pvc doğrama manisa, manisa doğramacılar, manisa pvc doğrama