Salihli PVC Doğrama

PVC doğrama pencere ve kapılarda çok tercih edilen bir üründür. Doğalgaz veya petrol ille tuz kullanılarak petrokimya tesislerinde üretilen polimer bir üründür. Pencere, kapı ve panjur olarak inşat sektöründe kullanılır. Salihli PVC Doğrama firmamız en kaliteli PVC ürünleri hizmetinize sunmaktadır. PVC işinde uzman deneyimli kadromuz ile yılların verdiği tecrübe ile kusursuz PVC işi yapmaktayız.

PVC Neden Tercih Edilir

PVC malzeme olarak uzun ömürlüdür. Yıllarca aynı kalitede kullanılabilecek bir üründür. PVC sağladığı ısı yalıtımı ile yakıt tasarrufu sağlar. Bu avantajları ile çok sık kullanılan bir üründür. Salihli PVC Doğrama firmamız en kaliteli PVC ürünleri işinde uzman kadromuz ile beğeninize sunmaktadır.

Salihli Pvc Doğrama Özel ray ve kasaları ile her türlü sürgülü sistem pencere yapabilme imkanı veren Nasa Serisi, uygulaması güç detayları, olağanüstü tasarımı sayesinde çözümleme olanağı sunmaktadır. Ayarlı metal makaraları, rahat ve sessizce açılıp kapanmayı sağlarken, özel olarak tasarlanmış EPDM ve fırça contaları sayesinde ısı, ses ve toz izolasyonunda oldukça yüksek yalıtım sağlamaktadır. Nasa Serisi, kullanılan kilitleme sistemi, güvenliği maksimum seviyeye çıkarması, geniş görüş açısı, dar mekanlar için mükemmel çözümler sunması ile oldukça ideal bir üründür. • 3 mm et kalınlığında ve 3 odacıklı olup, 4 mm’den 20 mm’ye kadar tek,çift cam veya panel uygulama olanağı verir. • İki raylı ve sabit bölmeli olarak tasarlanmış kasaları ile her türlü sürgülü sistem pencere yapma olanağı sağlar. Salihli Pvc Doğrama • NASA seri bugüne kadar uygulamada çözümlenememiş detayları olağanüstü tasarımı sayesinde çözümleme imkanı bulmuştur. • Sürme sistemde yekpare olarak alt tarafta veya üst tarafta yatay hareket edebilme, kanat profili kullanmadan sabit bölüm yapabilme, ayrıca kanat içerisinde yatay veya dikey ara kayıt kullanabilme imkanı sağlar. • Ayarlı metal makaraları,rahat ve sessizce açılıp kapanmayı sağlarken, özel olarak tasarlanmış EPDM ve fırça contaları sayesinde de ısı,ses ve toz izolasyonunda oldukça yüksek bir yalıtım sağlar. • Kullanılan kilitleme sistemi, güvenliği maksimum seviyeye çıkarır, geniş görüş açısı sunan, dar mekanlar için oldukça ideal bir çözümdür.

ANAHTAR KELİME 

salihli pvc doğrama, pvc doğrama salihli, pvc doğrama firması salihli, salihli pvc doğrama fiyat, salihli pvc doğrama telefon, pvc doğrama firmaları, plastik doğrama salihli, en uygun plastik doğrama salihli, salihli pvc doğrama, pvc doğrama salihli, pvc doğrama firması salihli, salihli pvc doğrama fiyat, salihli pvc doğrama telefon, pvc doğrama firmaları, plastik doğrama salihli, en uygun plastik doğrama salihli