Saruhanlı PVC Doğrama

PVC petrol veya doğalgaz ile üretilen polimer bir üründür. En çok pencere pervazlarında ve kapılarda kullanılır. Bunun yanı sıra panjur, temiz ve pis su boruları ve paketleme ürünleri gibi farklı alanlarda da kullanılmaktadır. PVC ürünlerin kaliteli malzemeden yapılmış olması önemlidir. Saruhanlı PVC Doğrama firmamız en kaliteli malzemeden yapılmış PVC ürünleri ile hizmet vermektedir.

PVC Doğramanın Avantajları

PVC doğramanın en büyük avantajı ısı kaybını önlemesidir. Isı kaybı önlendiğinde yakıt tüketiminiz düşecek ve ısınma veya soğuma masrafınız azalacaktır. Saruhanlı PVC Doğrama firmamız kaliteli pVC ürünler ve işinde uzman profesyonel kadro ille sizlere hizmet vermektedir. PVC ürünler için bizden en iyi hizmetti alabilirsiniz.

Saruhanlı Pvc Doğrama Estetiğin ön plana çıktığı bu seri, Lüx ve Bonus Serisi ile aynı genişlikte ve açılarda olması sebebiyle geniş bir imalat yelpazesine sahiptir. Çeşitli yan profilleri ile desteklenen Delüx Serisi, iç ve dış mimari detaylarda ideal çözümler sunmaktadır. Delüx Serisi geniş mekanlara uygunluğu, tek, çift ve üç cam alternatifi, cam çıtalarıyla tüm istek ve detayları karşılayabilen özellikleri ile yüksek kalitelidir. • 60 mm genişliğinde ve 3 mm et kalınlığında sahip 4 odacıklı bir sistemdir. Kasadaki 60 mm iç ve 80 mm dış görünüş ile desteklenmiş damlalıklı kanadı ile rijit ve estetiğin öne çıktığı bir serimizdir. • Diğer lüx ve bonus serileri ile aynı genişlikte ve açıda olması birbirine uyumu ile geniş bir imalat yelpazesine sahiptir. Saruhanlı Pvc Doğrama • Çeşitli yan profilleri ile desteklenerek tüm iç ve dış mimari detayları çözülmüştür. • Rijit bir seri olduğu için geniş mekanlara uygun bir serimizdir. • 4 mm’den 31 mm’ye kadar tek, çift ve üç cam uygulanabilir. • 4 mm, 20 mm, 30 mm cam çıtalarıyla tüm istek ve detaylara uygundur. • İzolasyon değeri arttırılmış, conta sistemleri ile desteklenmiştir.

ANAHTAR KELİME

surahallı pvc doğrama, pvc doğrama surahallı, pvc doğrama firması surahallı, surahallı pvc doğrama fiyat, surahallı pvc doğrama telefon, pvc doğrama firmaları