Turgutlu PVC Doğrama

PVC doğrama petrol veya doğalgaz bazlı bir malzeme ile üretilen polimer bir üründür. Pencerelerde ve kapılarda sıkça kullanılan PVC yapı çevre dostu, estetik ve sağlıklı bir üründür. Turgutlu PVC Doğrama firmamız en kaliteli PVC ürünleri hizmetinize sunmaktadır. PVC işinde uzman deneyimli kadromuz ile mükemmel bir şekilde PVC montajı yapmaktayız.

Neden PVC Doğrama Tercih Edilir

PVC doğrama diğer ürünlere oranlar %30-35 oranında ısı kaybı önleme özelliğine sahip bir malzemedir. PVC pencere ve kapılar ile yakıt kaybı önlenerek yakıttan tasarruf edilir. Turgutlu PVC Doğrama ürünlerimiz ile uzun yıllar avantajlı bir kullanım sağlanmış olur. Müşteri memnuniyeti hedefimizdir. Sizlere en iyi PVC hizmetini sunarız.

Turgutlu Pvc Doğrama Yaz kış tüm iklim koşullarında yüksek yalıtım sağlayan Lüx Serisi, özel panelleri sayesinde her türlü pencere ihtiyacını karşılamaktadır. Çift kanat ve çift açılım özellikleriyle kapı ve pencere tasarım uygulamaları için farklı seçenekler oluşturmakta. Geniş renk yelpazesi sayesinde her zevke özel çözümler sunmaktadır. Lüx serisi, zengin detay profilleri, kaliteli aksesuarları, içe ve dışa açılan eşikli ve eşiksiz kapıları, yekpare kaynaksız kemer uygulamaları ile tüketicinin tüm isteklerini karşılayan ideal çözümlere sahiptir. • 3 mm et kalınlığında ve 4 odacıklı olup 60 mm’lik ana profil genişliğine sahiptir. 4 mm’den 30 mm’ye kadar tek, çift ve üçlü cam uygulamalarına imkan verir. • İsteğe bağlı olarak panel uygulamaları ile her türlü pencere gereksimini karşılar. • Özel tasarlanmış EPDM contalarıyla yaz kış bütün iklim koşullarında yüksek yalıtım sağlar. • Ortada sabit kaynak olmaksızın çift kanat ve çift açılım özellikleriyle kapı-pencere tasarım uygulamaları için geniş özel çözümler sunar. Turgutlu Pvc Doğrama • Laminasyon ve akrilik uygulamaları ile geniş renk seçenekleri sayesinde farklı estetik tercihleri karşılar. • Zengin detay profilleri ithalat ve yerli aksesuarlarının yansıra içe ve dışa açılan eşikli ve eşiksiz kapıları yekpare kaynaksız kemer uygulamaları ile tüketicinin her türlü isteğine cevap verir. • Ana gövdesindeki su akışını yönlendirecek 3 derecelik eğim sayesinde iç kısma su alması tümüyle engellenmiştir. • Çıta profilindeki 45 derecelik eğim sayesinde ise hem çıta yüzeyinin toz tutması engellenmiş hem de camcontalarına uygulanan basınç arttırarak sızdırmazlık sağlanmıştır.

ANAHTAR KELİME 

turgutlu pvc doğrama, pvc doğrama turgutlu, pvc doğrama firması turgutlu, turgutlu pvc doğrama fiyat, turgutlu pvc doğrama telefon, pvc doğrama firmaları, turgutlu pvc doğrama, pvc doğrama turgutlu, pvc doğrama firması turgutlu, turgutlu pvc doğrama fiyat, turgutlu pvc doğrama telefon, pvc doğrama firmaları